Rüyada birisini saç traşı yapmak

Rüyada birisini saç traşı yapmak işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisini saç traşı yapmak gördüyseniz:

  • Çözüm bulma yeteneğiniz size duyulan ihtiyacı arttırabilir.

Rüyada birisini saç traşı yapmak işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada traşı olmak iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada amerikan traşı kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, ticarette şansının düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ense traşı kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, işinin en iyisi olacağına rivayet eder.

Rüyada saç traşı etmek yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına işarettir.

Rüyada saç traşı olmak islami çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine yorulur.

Rüyada etek traşi olmak böylece eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bıyık traşı olmak daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına ve azmi ve gayreti ile etrafındaki insanlar tarafından başka kişiler için örnek gösterileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments