Rüyada birisinin parasını bulmak

Rüyada birisinin parasını bulmak hayatının olumlu yönde devam edeceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, kendi işine kavuşacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine, işten yana kısmetinin kapanacağına, neşe ve sevinç içinde olacağına işaret eder.

Rüyada birisinin parasını bulmak gördüyseniz:

  • İçinize kapanık, utangaç tavrınız yüzünden bir türlü sevdiğiniz kişiye açılamıyorsunuz.

Rüyada birisinin parasını bulmak hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına inanılır.

Rüyada birisinin parasini calmak zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birisinin parasını çalmak gelişim içine gireceğine, başarılı ve kazançlı günler yaşayacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına rivayet eder.

Rüyada birisinin parasını saymak uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birisinin parasını almak iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada parasını düşürmek hileli durumlarla karşılaşılacağını, maddi ve manevi olarak destek göreceğine inanılır.

Rüyada parasını kaptırmak rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parasını bulamamak başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments