Rüyada biriyle yatağa uzanmak

Rüyada biriyle yatağa uzanmak ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, daha büyük adımlar atılacağına, kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, güvensizliğini yeneceğine tabir olunur.

Rüyada biriyle yatağa uzanmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızda size daha fazla şey sunan iş arayışlarınız olabilir.

Rüyada biriyle yatağa uzanmak aile hayatı içinde ve çok huzurlu bir şekilde yaşamaya ve hane içerisinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine delalet eder.

Rüyada biriyle yatağa girmek ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine inanılır.

Rüyada yatağa tuz serpmek yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine alamet eder.

Rüyada yatağa sığmamak içinin hafifleyeceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yatağa süt dökülmesi kötü günler yaşayacağına, üzüleceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yatağa yağ dökülmesi kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüyada yatağa kaçırmak işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, kendisine gelemeyeceğine alamet eder.

Rüyada yatağa saklanmak hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına, hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments