Rüyada böbrek vermek ne demek

Rüyada böbrek vermek ne demek verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, yolunda gideceğine, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza yorulmaktadır.

Rüyada böbrek vermek ne demek gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı kullanmanız veya fikirlerinizi dile getirmeniz durumunda yaşam koşullarınızı geliştirebilecek düzenlemeler söz konusu olabilir.

Rüyada böbrek vermek ne demek parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine delalettir.

Rüyada ölmüş babaya böbrek vermek sevdiği kişiden de ayrılacağına, sevinç dolu haberler alacağına yorulur.

Rüyada anneye böbrek vermek zor bir döneme girileceğine, bir hastalığa maruz kalacağına işarettir.

Rüyada birine böbrek vermek isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada babaya böbrek vermek rahatının ve sağlığının bozulacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anneye böbrek vermek yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, maddi durumunun da her geçen kötüye doğru gideceğine işaret eder.

Rüyada böbrek vermek aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, kazancın arttırılacağına işaret eder.

Rüyada böbrek zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments