Rüyada bol bol dondurma yemek

Rüyada bol bol dondurma yemek güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, hayır işleri yapacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bol bol dondurma yemek gördüyseniz:

  • Belli bağlantılarınız ya da ilişkileriniz değersiz görünebilir ya da değersiz hale dönüşmüş olabilir.

Rüyada dondurma imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına rivayet eder.

Rüyada dondurma alınması ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada top top dondurma görmek ele geçen para miktarının artmasıyla da kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine ve strese girmesine neden olacağına rivayet eder.

Rüyada dondurma aşermek kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada dondurma çalmak ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına alamet eder.

Rüyada muzlu dondurma sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına işarettir.

Rüyada dondurma paylaşmak rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, rahatının ve ağız tadının kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada dondurma ihya musibetli ve melanetli olaylar yaşayacağına, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.