Rüyada borçlu olduğunu hatırlamak

Rüyada borçlu olduğunu hatırlamak parasal olarak bir kriz yaşanacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada borçlu olduğunu hatırlamak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler var.

Rüyada borçlu olduğunu hatırlamak spor yapmaya başlanılacağına, çok hayırlı adımların atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir başkasının borçlu olduğunu görmek yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada annenin borçlu olduğunu görmek içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, hırsının ve nefsinin kurbanı olmayacağına işaret eder.

Rüyada kardeşinin borçlu olduğunu görmek rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasının borçlu olduğunu görmek manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine işarettir.

Rüyada eşinin borçlu olduğunu görmek iş sahibi olunacağına, geçiminin zor hale geleceğine delalet eder.

Rüyada birisine borçlu olduğunu görmek insanlara öncülük edeceğine, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına işaret eder.

Rüyada babanın borçlu olduğunu görmek kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, hem geleceğinin güzel olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments