Rüyada bulanık su dolu havuzda yüzmek

Rüyada bulanık su dolu havuzda yüzmek hedeflerine ulaşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine işaret etmektedir.

Rüyada bulanık su dolu havuzda yüzmek gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.

Rüyada bulanık su dolu havuzda yüzmek iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına delalet eder.

Rüyada bulanık havuzda balık görmek onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüyada süt dolu havuzda yüzmek huzurun kaçacağına, ekmeğin kesileceğine, yeni bir iş bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada su dolu havuzda yüzmek çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada içi su dolu havuzda yüzmek maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada havuzda bulanık su görmek yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine rivayet eder.

Rüyada bulanık havuzda yüzmek çok sıkıntılı bir döneme gireceğine ve eline geçen cüzi miktarda kazanç ile zararı az da olsa kapatmaya çalışacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada içi balık dolu havuzda yüzmek mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, dertlerin ve sorunların artacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments