Rüyada burnu kıllı görmek

Rüyada burnu kıllı görmek büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, işsiz kalmaya, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada burnu kıllı gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda karşı cinsten kimselerle duygusal yaklaşımlarınızda herhangi bir teklifte bulunmadan önce güler yüzlü, açık düşünceli, uyumlu bir yapı içinde olmaya özen göstermelisiniz.

Rüyada burnu kıllı görmek ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine işarettir.

Rüyada burnu kıllı birini görmek hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına işaret etmektedir.

Rüyada burnu büyümek hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, işlerin günden güne açılacağına işarettir.

Rüyada kedi burnu her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada burnu düşmek onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada fil burnu görmek kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada burnu arı sokması hayatının kolaylaşacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine işaret eder.

Rüyada burnu şiş görmek maddi konuların çözüme kavuşacağına, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine tabir olunur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments