Rüyada burnundan sıvı gelmesi

Rüyada burnundan sıvı gelmesi büyük bir şansın elden kaçırılacağına, muradına ereceğine, cesaret ve özgüven sahibi olacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, çok iyi sonuçlar vereceğine delalet eder.

Rüyada burnundan sıvı gelmesi gördüyseniz:

  • Plan ya da programlarınıza direnç gösteren ya da itiraz eden kişilerle imza atmak veya anlaşmaya varmak üzereyseniz seçeneklerinizi bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada burnundan sıvı gelmesi malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, kazanç elde edeceğine, birikim yapacağına inanılır.

Rüyada burnundan beyaz sıvı gelmesi kendine olan özgüvenine kavuşacağına, allah’ın lütuflarına ereceğine, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada burnundan yeşil sıvı akması ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, yarasını saracağına delalet eder.

Rüyada burnundan yeşil sıvı gelmesi kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine delalettir.

Rüyada sıvı bir şey içmek maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına inanılır.

Rüyada sıvı gelmesi dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, bu nedenle de tüm umutlarını yitireceğine, ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına delalettir.

Rüyada sıvı yağ taşması ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada sıvı yağ yemek sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments