Rüyada çatının onarıldığını görmek

Rüyada çatının onarıldığını görmek hem de zengin biri olacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, eğlenceli mekânlara gideceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada çatının onarıldığını gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir.

Rüyada çatının onarıldığını görmek moralsiz ve düşünceli olacağına, aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine işarettir.

Rüyada eski evin onarıldığını görmek giderlerin artış göstereceğine, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada çatinin akmasi eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çatının yanması yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına tabir olunur.

Rüyada çatının düşmesi işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına tabir olunur.

Rüyada çatının üstüne çıkmak zenginlik elde edeceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada çatının çöktüğünü görmek herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir çatının yandığını görmek rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına, ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments