Rüyada cenin resmi görmek

Rüyada cenin resmi görmek endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine işaret eder.

Rüyada cenin resmi gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi yeniden gözden geçirin.

Rüyada cenin resmi görmek sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada cenin defnetmek sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine işarettir.

Rüyada cenin görmek kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına tabir olunur.

Rüyada cenin kusmak büyük sıkıntıları olmayacağına, fenalıkta bulunmaya rivayet etmektedir.

Rüyada cenin eli görmek ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine delalettir.

Rüyada ölü cenin görmek evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cenin yemek elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine alamet eder.

Rüyada kavanozda cenin görmek yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments