Rüyada cep telefonu numarası görmek

Rüyada cep telefonu numarası görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, bunun şans olacağına, iyi geçiminin biteceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada cep telefonu numarası gördüyseniz:

  • Bazı durum veya olayları ihtiyaçlarınıza göre yönlendirmeniz durumunda istediğiniz şeyleri yapmanız veya elde etmeniz daha kolay olabilir.

Rüyada cep telefonu numarası görmek verilen vaatlerin yerine getirileceğine, korkularından, kötü duygularından arınacağına ve allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu numarası vermek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, isteklerini yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada cep telefonu numarası almak sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına işarettir.

Rüyada cep numarası görmek rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına alamet eder.

Rüyada ağlama numarası yapmak işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine yorulur.

Rüyada ayakkabı numarası sormak yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, daha çok dünya malı edineceğine yorulur.

Rüyada uyuma numarası yapmak dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına alamet eder.

Rüyada telefon numarası çevirememek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments