Rüyada çikolata ekmek

Rüyada çikolata ekmek kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, iyi bir zanaatkar olunacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına delalet eder.

Rüyada çikolata ekmek gördüyseniz:

  • Bir dost güvende olmanızı sağlayacak onunla çalışmalarda bulunacaksınız.

Rüyada çikolata bölüşmek manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, çok sevineceği olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çikolata gelmesi destek istediği kişilerden destek alamayacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çikolata paylaşmak kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada çok çikolata görmek kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada çikolata akması yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, yokluğun biteceğine delalet eder.

Rüyada eve çikolata almak aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada çikolata sıçmak kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine yorulur.

Rüyada çikolata ezmek kötü durumlara düşeceğine, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments