Rüyada çikolatalı puding

Rüyada çikolatalı puding işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çikolatalı puding gördüyseniz:

  • Bazı konuları iddialı veya açıkça dile getirmeniz tartışmalara neden olabilir veya sizi garip bir durumda bırakabilir.

Rüyada çikolatalı süt görmek insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada çikolatalı kek almak yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada çikolatalı muz yemek yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada çikolatalı puding kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına delalet eder.

Rüyada çikolatalı dagitmak işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, gözyaşının kuruyacağına, kişinin hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çikolatalı kek yapmak kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada çikolatali ekmek görmek boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına delalettir.

Rüyada çikolatalı hamur yemek çok büyük mutluluklar yaşanacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments