Rüyada çocuğa terlik almak

Rüyada çocuğa terlik almak problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, kazançlı bir adım atılacağına işarettir.

Rüyada çocuğa terlik almak gördüyseniz:

  • Kafanızı sizin için en karlı sonuçları doğurabilecek maddi veya manevi ilişki, ortaklık ya da iş birlikleri için çalıştırmanız gerekiyor.

Rüyada çocuğa terlik almak yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine alamet eder.

Rüyada çocuğa top vermek başarılarının hiçe sayılacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine rivayet eder.

Rüyada çocuğa bal yedirmek kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğa duş aldırmak zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir çocuğa süt içirmek çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, çeşitli çalışmalar yapılacağına ve insanların zor olduğunu söylediği bir konuda bazı büyük çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada çocuğa dua etmek evdeki birinin yolculuk yapacağına, yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada çocuğa nar yedirmek amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çocuğa et yedirmek sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments