Rüyada çocuğunu cin çarpması

Rüyada çocuğunu cin çarpması kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, o kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına delalet eder.

Rüyada çocuğunu cin çarpması gördüyseniz:

  • Belli bir durum tamamen lehinize bir yöne ilerlemeye başlayabilir.

Rüyada eşi ve çocuğunu görmek hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, sorunlar altında ezileceğine alamet etmektedir.

Rüyada çocuğunu unutmak kendi işini kurarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu bezlemek etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada çocuğunu işetmek borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına ve bu destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çocuğunu cin çarpması uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kişinin karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına işaret eder.

Rüyada çocuğunu evlendirmek dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına işaret eder.

Rüyada çocuğunu boğmak maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına inanılır.

Rüyada çocuğunu istememek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments