Rüyada dağın koptuğunu görmek

Rüyada dağın koptuğunu görmek var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, bu sayede az da olsa feraha çıkılacağına, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, oldukça büyük başarılara, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, işlere karışan, kişinin motivasyonunu bozan kimselerin çıkacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağın koptuğunu gördüyseniz:

  • Eski ilişkiler nedeniyle değişiklik arayışında olabilirsiniz.

Rüyada dağın koptuğunu görmek huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine tabir olunur.

Rüyada dağın yürümesi elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına rivayet eder.

Rüyada dağın yıkıldığını çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına alamet eder.

Rüyada dağın sallanması dertlerinin biteceğine, evde de, sosyal hayatında da mutlu olacağına, iyi insanlarla arkadaş olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada dağın ayrılması işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine işaret eder.

Rüyada dağın canlanması kendisini güçsüz ve kimsesiz hissedeceğine, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına işarettir.

Rüyada dağın tepesinde dua etmek iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine yorulur.

Rüyada dağın tepesinden kaymak kazancının düşeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments