Rüyada denizde boğulan birisini görmek

Rüyada denizde boğulan birisini görmek sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, ailesini utandırmayacağına, kalp kırıklığı olacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, rüyayı gören kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada denizde boğulan birisini gördüyseniz:

  • Her şeyin bir zamanı var.

Rüyada denizde boğulan birisini görmek kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, gönül yaralarının iyileşeceği delalet etmektedir.

Rüyada boğulan birisini görmek aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine işarettir.

Rüyada denizde boğulan görmek kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına delalet eder.

Rüyada denizde boğulan at görmek sorunların biteceğine, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine rivayet eder.

Rüyada denizde boğulan bir bebeği kurtarmak geçirilen zor günlerin unutulacağına, işlerine verimin hâkim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizde boğulan insanlar görmek kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine tabir olunur.

Rüyada denizde boğulan oğlunu kurtarmak beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına işaret eder.

Rüyada denizde boğulan kadını kurtarmak sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments