Rüyada denizde vapur

Rüyada denizde vapur geçici olarak rahatsızlanacağına, öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine, başarılar elde edileceğine, iyi haberler alınacağına, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine ve yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine işaret eder.

Rüyada denizde vapur gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde yeni uğraşlar zamanınızı çok daha renkli geçirmenizi sağlayabilir.

Rüyada denizde ev yandaşı olan birinin vefat etmesine, yeni bir hayat kurulacağına tabir olunur.

Rüyada denizde uçmak her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine işaret eder.

Rüyada denizde avlanmak ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, adım atarken çok zorlanacağına tabir olunur.

Rüyada denizde yosun omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, bir süre bu duruma çare bulamayacağına inanılır.

Rüyada ölü denizde yüzmek kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizde çırpınmak güllük gülistanlık olacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada denizde köpek yaptıkları her işte emeklerinin karşılığını en güzel şekilde alacaklarına, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada denizde yol görmek aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments