Rüyada denize düşmek ve kurtulmak

Rüyada denize düşmek ve kurtulmak yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, kötü işlere girmeyeceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına işarettir.

Rüyada denize düşmek ve kurtulmak gördüyseniz:

  • Güvensizlikleriniz nedeniyle önemsediğiniz bir kişiyi zor durumda bırakabilirsiniz.

Rüyada eşimle denize düşmek koyu muhabbette kalacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına rivayet eder.

Rüyada çok yüksekten denize düşmek hafifleyeceğine, keyfe ve neşeye kavuşacağına, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına yorulur.

Rüyada kayıktan denize düşmek girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada hamileyken denize düşmek sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada bisikletle denize düşmek zaman zaman kişiyi ezeceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünden denize düşmek istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada denize düşmek ihya uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine yorulur.

Rüyada trenle denize düşmek karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments