Rüyada dev papatya görmek

Rüyada dev papatya görmek kesesinin dolacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, kısmetinin açık olacağına alamet eder.

Rüyada dev papatya gördüyseniz:

  • İçgüdülerinizin sesini dinleyin.

Rüyada papatya yakmak yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine rivayet eder.

Rüyada mavi papatya hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine yorulur.

Rüyada beyaz papatya yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine işarettir.

Rüyada mor papatya görmek kırgınlıkların biteceğine, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Rüyada papatya taç görmek rahatsızlık veren durumların son bulacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurumuş papatya göğüs germek zorunda kalınacağına, girişimlerde bulunacağına tabir olunur.

Rüyada papatya yolmak rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada dev papatya görmek uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin dönmez olacağına rivayet eder.