Rüyada devlet başkanı ve eşini görmek

Rüyada devlet başkanı ve eşini görmek stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, büyük başarılara imza atacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada devlet başkanı ve eşini gördüyseniz:

  • Kararsızlığınızı, endişelerinizi veya bazı konulardaki belirsizlikleri diğerlerinin bilmemesinde fayda var.

Rüyada devlet başkanı ve eşini görmek ticarette şansının düşeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına yorulur.

Rüyada devlet başkanı ile yemek ticari anlamda yön değiştireceğine, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada devlet başkanı ile tartışmak büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine işarettir.

Rüyada devlet başkanı korumak yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada devlet başkanı ile görüşmek anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, zayıflayacağına alamet eder.

Rüyada devlet başkanı ile evlenmek sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada devlet başkanı ile oturmak hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına alamet eder.

Rüyada eve devlet başkanı gelmesi atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments