Rüyada dinlenme tesisi görmek

Rüyada dinlenme tesisi görmek girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, ilim irfan öğreneceğine, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine yorulur.

Rüyada dinlenme tesisi gördüyseniz:

  • Size karlı bir iş teklif edebilirler.

Rüyada dinlenme tesisi görmek yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına alamet eder.

Rüyada balık tesisi görmek kazancının düşeceğine ve hane içinde bir darlık yaşanacağına, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına tabir olunur.

Rüyada arıtma tesisi görmek geleceğin hayır ve güzellik getireceğine, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.