Rüyada dişi beyaz at görmek

Rüyada dişi beyaz at görmek üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine, adeta havalara uçacağına, kazançlı işler yapacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada dişi beyaz at gördüyseniz:

  • Farklı faklı fırsatlar sizi bekliyor, sadece harekete geçmeniz gerekiyor.

Rüyada beyaz dişi görmek kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada dişi beyaz at görmek bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz dişi köpek istediği yola çıkacağına, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz dişi aslan görmek hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına inanılır.

Rüyada beyaz yılan dişi görmek yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz dişi tavşan görmek yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine delalettir.

Rüyada dişi beyaz köpek görmek hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, erken evlilik yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz dişi at görmek kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments