Rüyada dokuz taş oynamak

Rüyada dokuz taş oynamak daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, sürekli tartışacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, bir sebeple işsiz kalınacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine işaret eder.

Rüyada dokuz taş oynamak gördüyseniz:

  • Sizi her türlü onaylayan veya size uymayan yaşam tarzlarına ödün vermenize neden olan kişilere belli bir mesafede durmanızda fayda var.

Rüyada dokuz bin tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada dokuz rakamı ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına delalettir.

Rüyada dokuz taş oynamak en umutsuz olduğu anda da allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, sağlık sorunlarının sona ereceğine alamet eder.

Rüyada dokuz sayısı görmek endişelerinin son bulacağına, çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına işarettir.

Rüyada dokuz sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, şansının döneceğine ve kısmetlerinin de açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dokuz doğurmak herkesin sanki imkânsız gibi gördüğü işlerde muvaffak olacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına inanılır.

Rüyada dokuz rakamı duymak sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada dokuz sayısını duymak bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments