Rüyada dudak yaptırmak

Rüyada dudak yaptırmak ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, bu işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine tabir olunur.

Rüyada dudak yaptırmak gördüyseniz:

  • Evde yapılacak değişiklikler faydalı olabilir.

Rüyada dudak bükmek fakirlerin zenginleşeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada mor dudak görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, ticaret hayatına atılacağına alamet eder.

Rüyada dudak soyulması çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, huzurunun yerinde olacağına inanılır.

Rüyada dudak botox hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine tabir olunur.

Rüyada dudak kesmek onu kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına işarettir.

Rüyada dudak ısırmak kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına alamet eder.

Rüyada dudak çürümesi eşler arasında bir soğukluk olacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına tabir olunur.

Rüyada dudak acıması büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments