Rüyada düşmanını dövdüğünü görmek

Rüyada düşmanını dövdüğünü görmek rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, muradın gerçekleşeceğine, arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına inanılır.

Rüyada düşmanını dövdüğünü gördüyseniz:

  • Bazı kararlar almadan önce sorular sormalısınız.

Rüyada düşmanını dövdüğünü görmek kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, umutlarının da tükeneceğine işaret eder.

Rüyada düşmanını öpmek sorunlarını çok rahat bir şekilde ve herhangi sorun yaşamadan bitireceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına alamet eder.

Rüyada din düşmanını öldürmek büyük miktarda kazanç elde edileceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına yorulur.

Rüyada bir düşmanını görmek girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, hedeflerine yaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada düşmanını yakmak hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada düşmanını affetmek hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, maddi zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanını sevmek yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada düşmanını tokatlamak yeni iş kollarına girileceğine, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments