Rüyada duvarı düzeltmek

Rüyada duvarı düzeltmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, zenginlik içinde uzun bir yaşam süreceğine, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, hayallerinin ve umutlarının da tükeneceğine, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada duvarı düzeltmek gördüyseniz:

  • Kendinize özel bir alanınızın kalmadığını, özgür hareket edebilme özelliğinizi kaybetmeye başladığınızı veya bireysel ihtiyaçlarınızın karşılanmadığını fark edebilirsiniz.

Rüyada sur duvarı sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, haneye bolluk ve bereket geleceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına yorulur.

Rüyada duvarı süpürmek sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine işarettir.

Rüyada duvarı yıkmak amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada ev duvarı örmek yeni bir ev alınacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına inanılır.

Rüyada ev duvarı yıkılması kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına delalettir.

Rüyada duvarı aşmak sorunlu bir hayat yaşayacağına ve zarar edeceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada duvarı sıvamak yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına rivayet eder.

Rüyada oda duvarı görmek uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments