Rüyada ekili bahçe sulamak

Rüyada ekili bahçe sulamak bir suçun ya da iftiranın kişiye ruhsal olarak, şeref, haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, iyilik bulacağına, şifa edineceğine, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine işarettir.

Rüyada ekili bahçe sulamak gördüyseniz:

  • Spor yapmayı ihmal etmeyin.

Rüyada ekili bahçe sulamak eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ekili yeşil bahçe görmek aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada biber ekili bahçe görmek bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, kapanan kapıların açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sebze ekili bahçe haneye bazı kötü niyetli kişilerin gireceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına alamet eder.

Rüyada ekili bir bahçe görmek çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ekili bahçe görmek kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, kurulu düzeninin olacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine rivayet eder.

Rüyada domates ekili bahçe görmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına delalettir.

Rüyada yeni ekili bahçe görmek kazancının ve zenginliğinin artacağına, iş hayatı ile ilgili olarak kurulan bir ortaklıktan ötürü zarara uğranacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

yakaza halinde bir sebze bahçesi görüyorum . İlk önce sebzeler seyrekti. Bahçenin toprağı kırmızı topraktı. Sonra video seyreder gibi bahçedeki sebzelerin sıklaştığını görüyorum. Zümrüt yeşili sebzeler. tarlada hem çoğalıyor hem büyüyordu. Tarlanın içinde bir yerde sanki çok eski zamanlarda tahtadan yapılmış bir nesne vardı. eski çürümeye yüz tutmuş bir nesneydi ne olduğunu anlayamadım.