Rüyada el aynası almak

Rüyada el aynası almak gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine, elinin darlaşacağına, hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sağlığının bozulacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, aile içinde anlaşmazlıklar yaşayacağına, rızkının eksileceğine işaret etmektedir.

Rüyada el aynası almak gördüyseniz:

  • Endişelendiğiniz veya kafanızda soru işareti yaratan konularda abartmamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada el aynası almak çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, solan yüzünün güleceğine ve elinin de bolluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada lavabo aynası görmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırık boy aynası görmek ticarette öne geçeceğine, çalışmaları kötüleyeceğine rivayet eder.

Rüyada araba yan aynası görmek hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gelin aynası görmek başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada arabanın aynası görmek iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine işaret eder.

Rüyada banyo aynası görmek bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına rivayet eder.

Rüyada kırık dikiz aynası görmek gelirinden yana memnun olacağına ve bereket göreceğine, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.