Rüyada eline balık verilmesi

Rüyada eline balık verilmesi çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine delalettir.

Rüyada eline balık verilmesi gördüyseniz:

  • Duygularınızı anlatırken zorlanmayacaksınız.

Rüyada eline balık verilmesi yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, daha sonra elindeki para ile çok büyük bir risk alarak kendi işini kuracağına işaret eder.

Rüyada eline balık almak kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, rahata ereceğine, mutlu olacağına delalettir.

Rüyada canlı balık eline almak daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına alamet eder.

Rüyada balık görmek eline almak kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, iş alanını genişletip ün sahibi bir iş adamı olacağına alamet eder.

Rüyada balık görmek ve eline almak dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine inanılır.

Rüyada eline balık yapışması elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına ve uzun süreden beri çok istediği bir mevkiye terfi edileceğine, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölü balık eline almak dost ve akrabalarla paylaşılacağına, hastalıklarının biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada eline balık kancası batması ele güne muhtaç olacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments