Rüyada eltinin memesini görmek

Rüyada eltinin memesini görmek onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına, edilen duaların allah katında kabul görmesi sayesinde hanede bolluk ve bereketin artacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada eltinin memesini gördüyseniz:

  • Belli konularda fikirlerinizi ısrarla savunabilir veya bazı kişilerin tarafını tutma konusunda ısrarcı olabilirsiniz.

Rüyada eltinin memesini görmek çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına ve sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine, çok sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eltinin öpmesi güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine inanılır.

Rüyada eltinin ev alması insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına alamet eder.

Rüyada eltinin ağlaması kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, can derdine düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eltinin kızını görmek iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine işaret eder.

Rüyada eltinin elini öpmek kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eltinin gelinlik giymesi büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine yorulur.

Rüyada eltinin yaşlandığını görmek sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments