Rüyada engelleri aşamamak

Rüyada engelleri aşamamak işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada engelleri aşamamak gördüyseniz:

  • İlişkilerde yaşanan gerginlikler arkadaşlarınızla yaptığınız sosyal programlar sayesinde azalabilir.

Rüyada engelleri aşamamak nefsini terbiye etmeyi bileceğine, nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine rivayet eder.

Rüyada yoldaki engelleri kaldırmak çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada engelleri aşmaya çalışmak iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına rivayet eder.

Rüyada arabayla engelleri aşmak bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada engelleri aştığını görmek çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada engelleri aşarak koşmak iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, el üstünde tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada engelleri atlamak hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına alamet eder.

Rüyada engelleri aşarak yürümek nifak sokanların cezalandırılacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments