Rüyada erik ağacından erik koparmak

Rüyada erik ağacından erik koparmak zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada erik ağacından erik koparmak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkilerinizin size gittikçe daha yavan gelmeye başladığını hissedebilirsiniz.

Rüyada erik ağacından erik toplamak ve yemek anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına, dayanışma ve sevgi içinde olacağına alamet eder.

Rüyada erik ağacından kırmızı erik toplamak şansının yaver gideceğine ve allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada erik ağacından erik koparmak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayır duası alacağına delalet etmektedir.

Rüyada erik ağacından erik topladığını görmek maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada erik ağacından yeşil erik toplamak rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, büyük atılımların yapılacağına delalet eder.

Rüyada erik ağacından erik toplayıp yemek yeni bir ilişkiye başlanacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bu yüzden bazı sorunlarla muhatap olacağına delalet etmektedir.

Rüyada erik ağacından erik almak ruhsal olarak büyük zarar verecek bir olayla karşılaşılacağına ve prestij sahibi bir kişi iken yaşanacak kötü bir durumla birlikte iş dünyasındaki tüm saygınlığın ve başarıların silineceğine, ailenin büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada erik ağacından erik toplamak aydınlık bir geleceğe sahip olacağına, yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments