Rüyada erik görmek ve yemek

Rüyada erik görmek ve yemek elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, maddi olarak atılacak bir adım sayesinde zenginliğe kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada erik görmek ve yemek gördüyseniz:

  • Zorlu durumlarla uğraşmanız veya cesur denemeler yapmanız gerekebilir.

Rüyada erik ağacı görmek erik yemek hayatının bir anda renkleneceğine, işlerine bereket geleceğine işaret eder.

Rüyada erik yeşil erik görmek aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erik ağacında erik görmek oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına delalet eder.

Rüyada erik ve erik ağacı görmek ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada erik ağacından kırmızı erik toplamak yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine delalettir.

Rüyada erik ağacına çıkıp erik toplamak hayır getirecek bir konuda çalışacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada erik ağacından erik toplamak ve yemek parasal sorunlar yüzünden hayallerin kısa süre için askıya alınacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına işaret eder.

Rüyada erik ağacından erik koparmak yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, hidayete erip huzuru bulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments