Rüyada erkek bebek dövmek

Rüyada erkek bebek dövmek zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, kısmet alacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, şüpheli bir olay yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada erkek bebek dövmek gördüyseniz:

  • Belli yöntemlerinizi veya gidilen yolları gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada bebek erkek bebek görmek oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine yorulur.

Rüyada bebek erkek bebek sevmek büyük bir üzüntü yaşayacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine inanılır.

Rüyada erkek erkek bebek görmek bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada üç erkek bebek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine işarettir.

Rüyada gürbüz erkek bebek fesatlıklar içinde kalınacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada erkek bebek kordonu kafasındaki sorunları çözeceğine, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine delalet eder.

Rüyada erkek iri bebek görmek huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, bugüne kadar gözünün önünde olduğu halde görmediği ikiyüzlü insanların varlığını öğreneceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek bebek verilmesi rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments