Rüyada erkek cinsel organında sivilce görmek

Rüyada erkek cinsel organında sivilce görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, mal ve mülk sahibi olmaya, sorunlu olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organında sivilce gördüyseniz:

  • Teklifleri geri çevirmemelisiniz.

Rüyada erkek cinsel organında sivilce görmek kazancını iki kat arttıracağına, keyfin kaçacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, kötü olayların meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi cinsel organında sivilce görmek sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kadın cinsel organında sivilce görmek yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada cinsel organında sivilce sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, mutlu bir evliliğe rivayet etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organında yara görmek sıkıntılarından arınacağına, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada erkek cinsel organında kan görmek iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organında kıl görmek ters giden olayların düzeleceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına işarettir.

Rüyada cinsel organında tüy görmek rızkın da aynı oranda çoğalacağına, olumsuz olaylarla karşılaşacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.