Rüyada erkek erkeğe dudaktan öpüşmek

Rüyada erkek erkeğe dudaktan öpüşmek endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, zor bir durumun üstesinden gelmeye, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına ve gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, duaların kabul göreceğine delalet eder.

Rüyada erkek erkeğe dudaktan öpüşmek gördüyseniz:

  • Stres içeren ortamlardan uzak durmakta, risk içeren ortamlara girmemekte veya risk almamakta fayda var.

Rüyada erkek erkeğe dudaktan öpüşmek sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkek erkeğe dudaktan öpüşmek anne ve babasının her zaman başında olacağına, çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, maddi durumunuzun düzeleceğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğunu dudaktan öpmek muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine alamet eder.

Rüyada erkek erkeği dudaktan öpmek manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, rüyayı gören kişinin, bu haberden ötürü neredeyse yıkılan kişiye çok büyük bir destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek kardeşin dudaktan öpmesi umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine alamet eder.

Rüyada erkek arkadaşını dudaktan öpmek kusurların ve günahların telafi edileceğine, kendini özgür ve arınmış hissedeceğine rivayet eder.

Rüyada erkek kardeşini dudaktan öpmek tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek sevgiliyle dudaktan öpüşmek takdir edileceği işler yapacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments