Rüyada erkek kanka görmek

Rüyada erkek kanka görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına, evdeki bu huzurlu ortamın rüya sahibinin meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına inanılır.

Rüyada erkek kanka gördüyseniz:

  • Evinizde yapacağınız değişikliklere daha fazla zaman ayırmalısınız.

Rüyada erkek kanka görmek sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Rüyada kanka ile sarılmak huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine, kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada sevdiğinin kanka demesi bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, başka bir şehirde yeni arkadaşlıklar kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin sana kanka demesi huzursuz bir ortamdan çıkılacağına, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızın sana kanka demesi eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin sana kanka demesi maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana kanka demesi sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına işarettir.

Rüyada kanka görmek sık sık alışverişe gidebileceğine, maddi zarara gireceğine, parasız ve işsiz kalacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments