Rüyada eşek yüzü görmek

Rüyada eşek yüzü görmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, güvendiği kişilerin sahtekâr kimseler olacağına, hayatının güzelleşeceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bir sınavdan geçileceğine yorulur.

Rüyada eşek yüzü gördüyseniz:

  • Belli yeteneklerinizi karlı işlere dönüştürmenin peşinde olmalısınız.

Rüyada eşek yüzü görmek çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, rüya sahibinin mutluluğunun yüzünden okunur olacağına alamet eder.

Rüyada eşek ve eşek yavrusu görmek insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine alamet eder.

Rüyada yüzü yararlanmak kişinin rahat edeceğine, yüklü miktarda para kazanacağına işarettir.

Rüyada yorgan yüzü yüzünü güldürecek bir haber alacağına, aile bireylerinin arasının açılacağına ve  maddi ve manevi açıdan zarar görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzü soymak güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine ve sıkıntılı zamanlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yüzü yamulmak kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına yorulur.

Rüyada yüzü kapalı çok büyük kazanç sağlanabilecek işlerin elden kaçırılacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yüzü şiş görmek azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments