Rüyada eşim beni hamile görmüş

Rüyada eşim beni hamile görmüş ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, variyetini çoğaltacağına, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya işaret etmektedir.

Rüyada eşim beni hamile görmüş gördüyseniz:

  • İş yükünüzü hafifletmenin yollarını aramaya başlayabilirsiniz.

Rüyada eşim beni hamile görmüş huzura kavuşacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşim beni öptü rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada eşim beni aldattı içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine işaret eder.

Rüyada eşim beni dövdü kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, işlerini sabırla yoluna koyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen eşim beni öptü iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşim beni aldatıyordu yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşim beni sevmiyor bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına delalet eder.

Rüyada eşim beni ağlattı hayatın mutluluk içinde geçeceğine, adını yaptığı işle duyurup, ün salacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments