Rüyada eşinden mektup almak

Rüyada eşinden mektup almak büyük çabalar sonucu açılan kapıların teker teker kapanacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, kişinin her işi severek yapacağına yorulur.

Rüyada eşinden mektup almak gördüyseniz:

  • Kısa bir süre içerisinde maddi gelirlerinizi olumlu etkileyebilecek gelişmeler yaşanabilir veya karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Rüyada eşinden mektup almak tecrübe sahibi bir kişiden alınacak fikirler sayesinde yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş eşinden mektup almak elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski eşinden mektup almak can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına tabir olunur.

Rüyada ölen eşinden mektup almak isteklerini yerine geleceğine, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine işarettir.

Rüyada eşinden gül almak çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine delalettir.

Rüyada eşinden süt sağmak hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına inanılır.

Rüyada eşinden ayrılmak adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir mektup almak ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, arif kimselerden sayılacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments