Rüyada eşini başkasıyla telefonda konuşurken görmek

Rüyada eşini başkasıyla telefonda konuşurken görmek arkasından iyi anılan kişi olacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, dilediği gibi yaşayacağına, başarılı olundukça özgüvenin artacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın allah yolunda harcanacağına işarettir.

Rüyada eşini başkasıyla telefonda konuşurken gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu iyice gözden geçirmeden hiçbir işe girişmemelisiniz.

Rüyada eşini başkasıyla telefonda konuşurken görmek sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada eşini başkasıyla konuşurken görmek refah içinde ve bereketli bir hayat yaşayacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğini başkasıyla telefonda konuşurken görmek dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine inanılır.

Rüyada sevdiğini başkasıyla konuşurken görmek çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, kendini çok halsiz ve mutsuz hissedeceğine alamet eder.

Rüyada sevgilinin başkasıyla konuşurken görmek sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefonda konusurken aglamak rahata kavuşacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kızı başkasıyla konuşurken görmek parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine rivayet eder.

Rüyada eşini başka erkekle konuşurken görmek uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments