Rüyada eşinin anahtar vermesi

Rüyada eşinin anahtar vermesi yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, neredeyse kahrolacağına ya da işlerinin gittikçe iyileşmeye başladığı bir dönemde düşmanlarının yapacağı bir kötülük yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, herhangi zarara uğramayacağına, mutluluk ve başarı getireceğine, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada eşinin anahtar vermesi gördüyseniz:

  • Sizin yapmanız gereken işleri başkalarının yapmasını beklemeyin veya başkalarına güvenerek bazı sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Rüyada eşinin anahtar vermesi çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına yorulur.

Rüyada eski eşinin anahtar vermesi bol kazanç elde edeceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin elinde anahtar görmek yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına rivayet eder.

Rüyada eşinin sana anahtar vermesi kazancının da azalacağına, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın anahtar ferahlayacağına, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada anahtar taşımak eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, iş için gurbete gidileceğine işaret etmektedir.

Rüyada anahtar satmak hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına delalet eder.

Rüyada anahtar vermeleri şansının kendinden yana olacağına, yeni mekânlara gireceğine, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments