Rüyada eski çalıştığın yeri ziyaret etmek

Rüyada eski çalıştığın yeri ziyaret etmek sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, kısmetin kapanacağına, yatırımların heba olacağına, zorluklarla boğuşulacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, hane içindeki huzurunun bozulacağına, borçların yükünü artık kaldıramaz olacağına yani buhran dolu, ağır günler geçireceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine, dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine delalettir.

Rüyada eski çalıştığın yeri ziyaret etmek gördüyseniz:

  • Merak etmeyin bunu başaracaksınız.

Rüyada eski çalıştığın yeri ziyaret etmek başarıya ulaşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada sürekli eski çalıştığın yeri görmek buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, zor günler geçirileceğine, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada eski çalıştığın yeri görmek büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına delalet eder.

Rüyada çalıştığın yeri görmek sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine alamet etmektedir.

Rüyada çalıştığın yeri su basması ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine inanılır.

Rüyada çalıştığın yeri süpürmek kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine inanılır.

Rüyada çalıştığın yeri görmek ne demek yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine alamet eder.

Rüyada bir yeri ziyaret etmek ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments