Rüyada eski kedimi görmek

Rüyada eski kedimi görmek uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, kişinin sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada eski kedimi gördüyseniz:

  • Sizi istediğiniz yere taşıyacak yoldan ayrılmayın.

Rüyada eski kedimi görmek konforunun artacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş kedimi gördüm ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına işaret eder.

Rüyada ölen kedimi görmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına işaret eder.

Rüyada kedimi hasta gördüm uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına inanılır.

Rüyada kaybolan kedimi gördüm herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine, sorunlarından arınacağına tabir olunur.

Rüyada kedimi hasta görmek uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi kedimi gördüm maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaybolan kedimi görmek kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine, şifa bulacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments