Rüyada eski sevgili konuşmamak

Rüyada eski sevgili konuşmamak terslik yaşayacağına, rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, onu dinleyeceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgili konuşmamak gördüyseniz:

  • Sır saklamanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, amacına ulaşabileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ve eski arkadaşını görmek verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, gönül işlerinden mutluluk bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ile bayramlaşmak işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine inanılır.

Rüyada eski sevgili ile dövüşmek ticaretinin ilerleyeceğine, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgili öldürmek kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgili ile ev bakmak üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, hayatın rüya sahibine güleceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgili ile ıslanmak maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments