Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, ağlayacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, bu sayede problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, büyük bir kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak gördüyseniz:

  • Diğerlerinin yanlışlarından çıkartılacak dersler olabilir.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili görmek yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, işlerinin de hal yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgili ile sevgili olmak planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında herşeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, aniden evlilik kararı alacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgili ve yeni sevgili arasında kalmak maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgili ile ev bakmak başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgili kaçmak hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgili öldürmek bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgili ile uyanmak parasal olarak da dara düşmeden, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgili ağlamak ev içinde mutluluğun artacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments