Rüyada eski sevgilinin beni istemeye gelmesi

Rüyada eski sevgilinin beni istemeye gelmesi yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerinin günden güne artacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, eldeki imkanların giderek azalacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin beni istemeye gelmesi gördüyseniz:

  • Verdiğiniz sözlerin arkasında durmalısınız.

Rüyada eski sevgilinin beni istemeye gelmesi bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilimin beni istemeye gelmesi işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin ailesi istemeye gelmesi sıkıntılarının biteceğine, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin ailesinin istemeye gelmesi âlim kişiler arasına gireceğine, itibar kazanacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin istemeye gelmesi sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin annesinin istemeye gelmesi sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına tabiri caizse adeta ruhunun acı çekeceğine, sorunlarının küçük bir parça da olsa azalacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin ailesi seni istemeye gelmesi başarılı olundukça özgüvenin artacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin beni özlemesi kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceği gibi, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına rivayet eder.

One thought on “Rüyada eski sevgilinin beni istemeye gelmesi

  1. Rüyamda eski sevgilim tek başına beni istemeye geliyordu babam başta kızıyor sonra vermeye razı oluyor ama eski sevgilim köyde yaşamayı bunun gibi koşulları sunuyor bu olcak şu olacak diye babam da sinirleniyo olmaz öyle şey diyo ve vazgeciyo sonra eski sevgilim bı an da bana veda etmeden çıkıp gidiyo fotoğraflarımızı getiriyor sonra .Bir de babam ayağından yaralanmış güya sorumlusu oymuş bu yüzden acı cekiyodu babamın iyi olup olmadığını sordu ne anlama geliyor ? Çok etkilendim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.