Rüyada eski sevgilinin elinin sıcaklığını hissetmek

Rüyada eski sevgilinin elinin sıcaklığını hissetmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, hayırlı ve güzel olacağına, iş kaybı yaşanacağına ve eğitim hayatında yaşanacak bir talihsizlik yüzünden okulla ilişkinin kesileceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine yorulur.

Rüyada eski sevgilinin elinin sıcaklığını hissetmek gördüyseniz:

  • Maddi konularda sular ısınıyor olabilir.

Rüyada eski sevgilinin elinin sıcaklığını hissetmek yaptıklarıyla sorgulanacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalettir.

Rüyada elinin sıcaklığını hissetmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, hainlik yapacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin sıcaklığını hissetmek çoluk çocuğundan zarar göreceğine, el birliği ile bu maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin elinin sıcaklığını hissetmek hayır getirecek bir konuda çalışacağına, tövbe edeceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin elinin sıcaklığını hissetmek kendisine hayırlı kapıların açılacağına, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin elinin kanaması aydınlık bir geleceğe sahip olacağına ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına, bu sayede olayları çok daha kolay kavrar ve çözer hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin elinin sıcaklığını hissetmek bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin elinin yaralandığını görmek çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.